Publikuar: Qer 14 2022 07:58

Staf per pune sezonale

Publikuar: Qer 14 07:58
Shikime: 243
Kerkoj kamarier ndihmes kamarier(te dine anglisht)zgarist(pjekes) dhe 2 sanitare per pune sezonale ne bregdet shume afer detit.Pagesa e kenaqshme ushqimi dhe fjetja falas
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione