Publikuar: Qer 13 2022 10:24

Hotel Mazarine puneson : Sanitare, Pjatalares/e

Publikuar: Qer 13 10:24
Shikime: 74
Hotel Mazarine**** kerkon te punesoje:
-Sanitare
-Pjatalares/e
-Personel sherbimi

Kushte te kenaqeshme pune dhe transport i siguruar per stafin.
Na kontaktoni nr celi/ whatsapp +355685591665.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione