Twist Bar

0 LEK

Ofrohet punë nga: Denis 25 Tet 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Twist Bar kerkon te punesoje KAMARIER/E dhe BANAKIER/E .
Te kene eksperience pune te meparshme
Te jene korrekt dhe te rregullt
Ofrohen kushte shume te mira pune si dhe page e kenaqshme.
Kontakt: 069 8429366
Adresa: Bulevardi Zogu i Pare Rruga Haxhi Dalliu dhe Afer Restorant Freskut.
Leaflet
Në fillim