Publikuar: Jan 20 2022 08:20

Shërbëtorja, pastruese

Publikuar: Jan 20 08:20
Shikime: 25
INFORMACION BAZË PËR PUNËTORËT POTENCIAL:

*** Puna: BERBER, BANKIK - HIGJIENE

Puna kryhet në Istria dhe Kvarner- (Kroaci) - Rovinj, Poreç, Vrsar, Umag, Novigrad, Krk, Crikvenica.

Afati për fillimin e punës është nga 15.04.2022. deri më 31.10.2022. (ose me marrëveshje).
--------------------------------------------------------------------------

Përshkrimi i punës së shërbëtores:
• Pastrimi i objekteve akomoduese (hotele, zona banimi, shtëpi të lëvizshme, kampe)
• pastrim ekologjik dhe sanitar
• kryerjen e veprimtarive përgatitore, ndihmëse dhe të tjera që lidhen me veprimtarinë kryesore, me urdhër të eprorit të drejtpërdrejtë.
-------------------------------------------------- ------------------------
Çdo punëtor me të ardhura të rregullta ka të drejtën e sigurimit
-Akomodim falas pranë vendit të punës
-Dy vakte në ditë pasojnë atë.
Akomodimi - shtëpi private me (dhoma dyshe, treshe dhe katërshe).

Vakti - dy vakte të nxehta në ditë (në restorant).

Paga të gjithë punonjësit paguhen me orë neto:
*** orari i rregullt i punës-23 kn/h -
afër 370 all
*** orë jashtë orarit -27 kn / orë - afër 430 all
***** NETO !!! *****
(Të gjitha klasat paguhen rregullisht në datën 15 të muajit pasardhës. Punonjësi regjistrohet për sigurim pensional dhe shëndetësor nga dita e parë deri në ditën e fundit).

Mundësi për punë jashtë orarit.

Për të interesuarit që nuk kanë dokumente kroate, ne paraqesim një kërkesë për miratim LEJE QËNDRIMI DHE PUNËS NË KROACI.
***** Ju lutemi vini re se punesimi behet pa agjensi dhe ndermjetes, ju lidhni nje kontrate direkt me punedhenesin *****

Nëse jeni të interesuar, ju lutemi na kontaktoni në mënyrë elektronike në:

- viber / whatsapp tel.br .: +381 65 570 59 13
Aleksandra

- email: nikola.vucenovic@rus.hr
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione