Publikuar: Maj 31 2022 02:45

Kerkohet Picier ne KSAMIL

Publikuar: Maj 31 02:45
Shikime: 54
Kerkohet picier me eksperience pune ne pizzeri me furre druri.
Paga shume e kenaqshme dhe me mundesi rritje ne baze te performances.
Akomodimi mbulohet nga ne.

Telefononi ne nr. 0692326766
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione