Punë në hotel dhe restuarant në dispozicion në K

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Ofrohet punë nga: opus staff 20 Nën 05:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Librazhd
Kërkohet një Kontabilist me përvojë për Hotel Opus në Kanada aktualisht për punëtorë të mirë të hotelit dhe restorantit për të jetuar dhe punuar në Kanada. Strehim falas. Aplikantëve të interesuar u kërkohet të kenë një moshë 19 vjeç e lart. Kërkohet përvojë 3 vjeçare nga aplikantët e interesuar. Punët në dispozicion janë siç janë renditur më poshtë. Kontaktoni në WhatsApp: +13234573817
opus staff
13234573817

WhatsApp:
13234573817
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione