KERKOJM PUNTOR

0 LEK

Ofrohet punë nga: Rizo 11 Gush 05:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Kergojm puntor ne ulqin mal zii kerkolm mjeshtra dhe puntor per dertim dertesash per me shum ifro na lajoni 00382 69 229 569 00382 209 753 puna gjinet ne ulqin pagesa shum e mir dhe banesa e ushqimi i sugurumun
Leaflet
Në fillim