Kerkohet staf me ose pa eksperience

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Ofrohet punë nga: Tori 07 Qer 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Kerkohet staf me eksperience ne sherbime hotelerie ne Qafeshtame ( Kruje ) . Punonjesi te jete i sjellshem, i mirekuptueshem dhe i afte te punoj .
Mosha 20-50 vjec.
Kompania i ofron punonjesit fjetje dhe ushqim falas ne resort.
Kerkohen:
Sanitar/e
Kamarier/e
Ndihmes kuzhine
Kuzhinier
Page eshte kenaqshme dhe ambient i sigurt e i qete pune. Kontrata afatgjata pune.
Leaflet
Në fillim