Ne kemi nevojë urgjente për punëtorë të mikpritjes

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Ofrohet punë nga: opus staff 20 Nën 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Ne kemi nevojë urgjente për punëtorë të mikpritjes.
Punëtorët duhet të jenë të diplomuar në bachelor ose diploma të tjera. Punëtori duhet të ketë një përvojë pune të paktën 2 vjet.
Punëtori do të punojë nga e hëna në të premte.
Ne do të sigurojmë strehim falas për punëtorin.
Punëtori duhet të ketë aftësi të shkëlqyera për menaxhimin e kohës dhe aftësinë për t'i dhënë përparësi punës

Dërgoni email për të kontaktuar direkt me jetëshkrimin:
andrewlam936@gmail.com)


Ne kemi nevojë urgjente për punëtorët më poshtë.
Infermierë
Shefat e kuzhinierëve
Butlerët
Kopshtarë
Kontrolluesit
Llogaritarë
Inxhinierë
Elektricistë
Mësuesit
Përkthyesit
Korrespodent i kontrollit të thirrjes
Shitës
Burrat e mirëmbajtjes
Kujdeset për vëmendjen (dado)
Mësuesit
Butlerët
Kamariere
Stilistët
Drejtuesit e shtëpive
Këshilltarët teknikë
I. Teknikët T
Krijuesit e faqeve në internet
Fermerët
Truproje etj.
Kontaktoni rezymenë tuaj nëse është në ofertën e punës
opus staff
13234573817

WhatsApp:
13234573817
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione