Publikuar: Pri 29 2023 04:46

Kerkohen punonjes restorantesh dhe hotelesh ne Kanada

Publikuar: Pri 29 04:46
Shikime: 1
Aktualisht kemi nevojë për punëtorë të mirë hoteleri për të jetuar dhe punuar në KANADA. Mosha e kërkuar për këtë punë është nga 20 vjeç e lart. Punonjësit e kërkuar për këtë punë duhet të kenë përvojë 2 vjet e lart. Pozicionet e disponueshme janë si më poshtë.

- Kontabilist
- Recepsionist
- Gatuaj
- Shofer
- Kamarier
- Prodhues piceri
- Shitës femra dhe meshkuj
- Tregtar
- Roje sigurie
- Banakier

Whatsapp: +12088359188
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione