Prive Travel Planners kerkon Operator Turizmi

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Kërkohet punë nga: Prive 03 Qer 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Ne kemi nevoje te kemi ne ekipin tone te punes profesioniste te talentuar dhe te motivuar. Nese deshironi te rriteni profesionalisht dhe te arrini objektivat dhe aftesite tuaja, atehere provoni te jeni pjese e ekipit tone. DETYRAT • Mbajtja e cilesise dhe standarteve profesionale ne nivel shume te larte • Permbushja e detyrave te dhena ne kohe dhe saktesi • Manaxhimi i disa puneve ne te njejten kohe sipas prioritetit perkates • Te punuarit ne menyre individuale dhe ne grup • Integriteti dhe qendrueshmeria ne pune. KRITERET • Arsimi i larte. Kualifikimet pasuniversitare perbejne prioritet • Aftesi te shkelqyera te komunikimit me goje dhe me shkrim ne menyre profesionale te gjuhes angleze. Gjuhe te dyta perbejne prioritet. • Perdorimi i avancuar i Ms World, Ms Excel dhe Power Point. Preferohet Typing i shpejte. SHENIME Ju lutem nese jeni te interesuar dhe i permbushni kriteret e mesiperme dergoni CV tuaja ne adresen irsa.majkaj@hotmail.com CV do te trajtohen ne konfidencialitet te plote dhe vetem personat e perzgjedhur do te ftohen per interviste. Niveli i shpërblimit për pozicionin e punës do të jepet në përpjestim të drejtë me eksperiencen dhe kuaifikimin e kandiatit/es.
Leaflet
Në fillim