Publikuar: Maj 26 2022 12:14

Kerkohet shites ne dyqan pjese kembimi

Publikuar: Maj 26 12:14
Shikime: 308
Kerkohet shites ne dyqan pjese kembimi. Te kete njohuri ne fushen e pjeseve auto dhe te dije italisht ose anglisht. Per me shume info 0694097974.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione