Publikuar: Qer 05 2022 10:51

Tirane, ofrohet vend pune Shofer Sherbim Klienti

Publikuar: Qer 05 10:51
Shikime: 264
Kompania Green Taxi, e para ne treg me nje flote makinash elektrike, kerkon te punesoje drejtues automjetesh

Kriteret e nevojshme per aplikantet:

-Patente e klasit te 2-te (Klasi D)
-Mosha mbi 30 vjec
-Arsimi i mesem
-Njohes te gjuheve te huaja perbejne avantazh
-Eksperience pune minimumi 2-3 vjet, ne sherbimin taxi dhe sherbim klienti
-Aftesi te shkelqyera ne komunikim
-Paga 60,000-80,000 (perfshire page diete)

Sherbim ekselent dhe nje qytet me i paster eshte motoja jone e punes. Nese ndani vizionin tone dhe jeni te interesuar na kontaktoni

Green Taxi
Adresa: Rr. Themistokli Germenji, Pallati 1, Apt. 9
1010 Tirane (Perballe Coin)

e-mail: [email protected]
Cel: 067 507 5100

Cel. : +355675075100
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione