Publikuar: Korr 27 2022 09:18

Shofer Vinci

Publikuar: Korr 27 09:18
Shikime: 234
Kerkohet urgjent Shofer Vinci!

Per nje kompani prodhimi produktesh betoni kerkohet shofer kamioni qe te dije te perdori Vinçin.

Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme.

Vetem personat me eksperience pranohen te aplikojne.

Per me shume detaje kontaktoni: 00355682027606
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione