Publikuar: Tet 18 2021 03:07

Shofer / Korrier /

Publikuar: Tet 18 03:07
Shikime: 107
Kompania postare "Balkan Courier & Logistics" kerkon te punesoje Shofer dhe Korrier (me motorr).
Aplikantet duhet te jene te paisur me patenten perkatese , dhe te jene te komunikueshem.

Te interesuarit te na shkruajne ne Whatsapp/Viber/Email
+355682077545
[email protected]
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione