Publikuar: Jan 04 2022 02:14

Sherbim Taxi

Publikuar: Jan 04 02:14
Shikime: 50
Crepa-crepa kerkon te punesoje delivery me biciklete!
1-Biciklete Personale.
2-Njohuri mesatare per rruget.
3-Full/part time dhe paga shume e kenaqshme!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione