Publikuar: Qer 21 2022 06:51

Ofroj pune agjent shitje

Publikuar: Qer 21 06:51
Shikime: 64
Kërkohet agjent shitje , per shitje produkte ushqimore, sallameri hallall dhe bulmet.
Patente
Mosha 25 -45
Te jete i komunikueshëm
Paga 25000 + sigurime + 1% te xhiros
Dergo ne whatsup
Emer, mbiemër,
Punet qe ke bere vitin e fundit
00355686581917
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione