Publikuar: Dhj 01 2021 03:38

Ofrohet vend pune si shofer betoniere

Publikuar: Dhj 01 03:38
Shikime: 126
Euro Beton 2005 eshte nje nga kompanite me te konsoliduara ne fushen e ndertimit ne shqiperi.
Kompania po kerkon te zgjeroje
Stafin e saj, ne pozicionin: Shofer betoniere
1. Te zoteroje leje drejtimi C E Capi
2. Te kete eksperience pune
3. Preferohet nen moshen 50 vjec.
Ofrohen kushte shume te mira pune dhe page.
Aplikantet e interesuar mund te dergojne CV dhe te kontaktojne ne numrin tone te cel: +35568 206 6589
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione