Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 01 2022 10:30

Ofrohet vend pune Shofer ne shperndarje porosish ushqimore

Publikuar: Korr 01 10:30
Shikime: 267
Shperndarja me mjetin e punes (furgon ose caddy) .
Do te beje shperndarjen e porosive neper pika shitjesh ne Tirane ose ne rrethe supermarkete me mjetin e punes .
Avantazh nese ka eksperience te meparshme ne shperndarje distribucioni.

Detyrat

Te shperndaje porosite me mjetin e punes ne kohe.
Te shperndaje me korrektesi dhe efikasitet porosite ne markete.
Te jete i shkathet, korrekt dhe pergjegjes per punen
Te jete i komunikueshem dhe korrekt me koleget dhe klientet
Te jete njohes i mire i zonave
Te jete pergjegjes i mallrave ne ngarkim
Te kete Eksperience ne shperndarje


Kualifikimet

Mosha mbi 25 vjec.
Duhet Te kete patente b
Prioritet te kete 10 vjet drejtim mjeti.


Te interesuarit te dergojne email : [email protected]

ose te telefonojne ne 0686021526
Përshkrimi i linkut

ROAL FOOD

Kompani distribucioni mallra ushqimore
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Kompani distribucioni mallra ushqimore

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione