Publikuar: Mar 22 2022 09:23

Kerkohet shofer per taxi!

Publikuar: Mar 22 09:23
Shikime: 515
Kerkohet shofer per taksi ne Tirane.
Kushte te mira pune dhe page e kenaqshme.
Te interesuarit te kontaktojne ne: 0695574017
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione