Kerkohen shofere me DOKUMENTA EU dhe patente cod95

Ofrohet punë nga: Transport Dje 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Transport dhe Distribuim
MUNDET DHE ME DOKUMENTAT TE SHQIPERISE DHE PASAPORTE, MIRPO PATENTA PATJETER DUHET TE JETE E EUROPES BASHKE ME KODIN 95.

Per shkak te zgjerimit te biznesit te firmes tone me më shume kamione qe do te jene blere ne dhjetor 2017, kerkohen shofere me dokumentat te Europes, me kategori CE dhe me pervoje pune, punohet vetem ne Suedi me kamionet te Suedise.
Roga 650 sek ne dite.
Duhet te kete kartele topografit
Transporti deri ne Suedi me autobus eshte i paguar.
Eshte e domosdoshme qe shoferi ti posedoje te gjitha dokumentat.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim