JAP ME QERA TAKSI ME LICENCE 30000LEK NE MUAJ

30 000 LEK

Ofrohet punë nga: juli Sot 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Sektori
Transport dhe Distribuim
Jap me qera makine fiat punto ngjyr e verdh me licenc te rregullut nga bashkia Tirane qysh ne vitin 2010. Cmimi 30000lek ne muaj per pordorin 24ore. Taksat e licences dhe dokumentat e makines i paguaj un. Per cdo detaj me kontaktoni ne nr 0693326867. Te interesuarit duhet te kene deshmin e taksistit dhe te jete i kujdesdesshem ne perdorimin e makines.
Leaflet
Në fillim