Publikuar: Gush 20 2021 09:28

Art Pizza kërkon të punësojë picier dhe motorrist

Publikuar: Gush 20 09:28
Shikime: 60
Art Pizza kërkon të punësojë picier me eksperiencë pune dhe motorrist. Paga shumë e kënaqshme dhe siguracione të paguara. Adresa rruga Sabaudin Gabrani përballë spitalit Amerikan 3.Të interesuarit të tel në nr 0684730784.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione