Publikuar: Dhj 08 2021 10:27

Sherbim Klienti ne Postë

Publikuar: Dhj 08 10:27
Shikime: 97
Greenposta ne qytetin e Durresit shpall vend vakant pune ne sherbim te klientit. (Preferohet vajze)

Pershkrimi i punes:
Telefonon klientet dhe i njofton ato per ardhjen e pakos.
Sherben klienteve ne zyre duke u dhene pakot.
Komunikon me suportin e postes dhe korrieret per te menaxhuar problematikat.

Kualifikimet:
Te kete perfunduar studimet e larta.
Eksperienca e meparshme perben avantazh.
Te jete e lire ne komunikim dhe pa komplekse.
Te sillet me etike dhe te respektoj punen ne orare.

Per te aplikuar per kete vend pune ju lutem dergoni CV dhe Leter Motivimi ne adresen e email sadilika08@gmail.com

Paga Neto (perfshire bakshishe) 35000Leke/muaj
Sigurimet te paguara nga kompania.
Orari i punes 8:30-12:00 + 13:00-18:00, e shtuna 08:30-14:00. (Pra me 1 ore pushim ne dreke)
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione