Publikuar: Jan 20 2022 04:00

Asistent trasporti

Publikuar: Jan 20 04:00
Shikime: 121
Kompania jone, Cela Trans, ne fushen e transportit dhe logjistikes, kerkon te punesoje Agjent Logjistike.Kandidatet duhet të plotësojnë këto kritere:

• Të kenë mbaruar arsimin e lartë.

• Të kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze ne te folur dhe ne te shkruar.

• Të kenë të paktën 2 vjet eksperiencë në pozicion të ngjashëm

• Të kenë aftësi shumë të mira komunikuese

• Të dijë të drejtojnë punën në grup dhe të jenë kërkues

• Të kenë njohuri të mira të programeve bazë kompjuterike (Paketa Office) si edhe internetit


- I disponueshem 08:00-18:00

- E diela dhe festat zyrtare pushim te interesuarit te cojn cv ne. [email protected]
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione