Kekohen. shofere per taksi. VLORE

40 000 LEK

Kërkohet punë nga: altin Sot 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Njoftim Pune: Kompania Albes kërkon të punësojë Shofer Taksie. Ne Vlore. Shoferët të jenë të pajisur me patentë te tipit. D . Me kontrate te regullt pune . Kushtet dhe paga. teper te kenaqeshme dhe komode .
Të interesuarit të kontaktojnë në numrin 0692290314
Leaflet
Në fillim