Shofer kamjoni

Kërkohet punë nga: Odi 10 Sht 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Ofrohet pune jasht shteti per shofer me klasin C ,duhet te di anglisht ose italisht sa per te komuniku. Paga e kenaqshme kompania te ben letrat dhe akomodimin! Fillohet pune nderkohe qe je ne pritje te dokumentacionit.
Leaflet
Në fillim