Publikuar: Tet 08 2018 06:09

Kerkoj shperndares per produkte pastrim me motorr

Publikuar: Tet 08 06:09
Shikime: 45
MegaScent kerkon te punesoje motorist shperndares per produkte pastrami. Motorri disponohet nga firma.

AFTËSITË E KËRKUARA

• Te shperndaje me korrektesi dhe me efikasitet porosite e klienteve.
• Te jene te shkathet, korrekte dhe pergjegjes per punen.
• Te jene te komunikueshem dhe te sjellshem me klientet
• Te njohe mire zonat dhe adresat e Tiranes.
• Te jete i pajisur me leje drejtimi klasi A ose B(mbi 2 vjet)
• Mosha 20 – 40 vjec
• Orari i punes vetem turni i pare 8:00 – 17:00 ( 12:00 – 13:00 pushim)

Eksperienca e meparshme ne fushen e shperndarjes me motorr perben prioritet.

Dergoni aplikimet tuaja (CV) ne:

email : megascent-al-ks@hotmail.com
kontakt: 0692242279( Viber, Whats App)
instagram : megascent_al

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione