kerkoj pun pllakaxhi dhe punime mermeri ,etj.

Kërkohet punë nga: toni 23 Tet 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
kerkoj pun per pllakaxhi ,shtrim mermeri ,punime pllaka guri ,si dhe veshje fasadash .jam me eksperienc pune 15 vjecare ne vendet e bashkimit evropjan, banjot 600 lek,per meter katerot .kurse sheshet 400 ,per meter kateroe
Leaflet
Në fillim