Publikuar: Shk 21 2022 05:06

Kerkoj pun shofer

Publikuar: Shk 21 05:06
Shikime: 148
Kerkoj pun shofer kam patent klasi B C CE D+ CAP TRANSPORT MALLRASH DHE TRANSPORT UDHETARESH mosha 26 vjeq jam i intetesuar te punoj
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione