Publikuar: Shk 06 2022 07:57

Kerkoj pun shofer

Publikuar: Shk 06 07:57
Shikime: 163
Kerkoj pun shofer disponoj te gjitha klaset e patentes B C CE D +CAP transport publik dhe CAP transport mallrash me eksperienc pune me autobuz dhe kamion 4 akse mosha 26 vjeq
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione