Publikuar: Dhj 17 2019 10:51

Kerkoj pun si shofer trajli brenda shqipris

Publikuar: Dhj 17 10:51
Shikime: 38
Kerkoj pun si shofer trajli per ne shqipri dhe jasht vendit por ne itali jo .jam 40 vjec familjar zotroj patent c.ce.dhe capin kart teografi .eksperjenc pune dy vjet si shofer trajli aktualisht i pa pun ju faleminderit .d.16.12.19 durres 0676882011 kontakt
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione