Publikuar: Dhj 15 2021 04:55

Shofer autobusi

Publikuar: Dhj 15 04:55
Shikime: 121
Pershendetje,

Ofrohet punë si shofer autobusi per një linjë transporti udhëtarësh.
Kandidati duhet të ketë patentë të klasit D dhe i pajisur me CAP.
Dërgoni CV tuaja në adresën tinial2000@gmail.com
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione