30€ webfaqe+domain+aplikacion+mirëmbajtje 1 vitë

30 EUR

Njoftimi i kompanisë Ofrohet punë nga: ALKOS HOSTING SERVICE 22 Nën 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
vizito www.promovobiznesin.com për më shumë informata...

Mënyra e vetme dhe më e mirë për të rritur apo promovuar biznesin tuaj(personal,lokal,firmë,korporatë etj...) është që të kerkoni nga ne që t'ua krijojmë, ndërtojmë me përmbajtje, publikojmë dhe përditësojmë sipas dëshirës dhe kërkeses nje WEBSITE(uebfaqe) dhe APPLICATION(aplikacion për celular iOS & android).
Pse duhet të bëhem me UEBFAQE DHE APLIKACION: Sepse ne jetojmë në kohën e teknologjisë informative, kudo ka celularë dhe internet, andaj dhe çasja online tek kompania juaj do të jetë më e madhe dhe më e shpejtë e padyshim që edhe profitabile. për më shumë vizito(www.promovobiznesin.com)

ALKOS është një agjensi private e cila merret me krijimin, ndërtimin, zhvillimin dhe mirëmbajtjen e uebsajteve dhe aplikacioneve nga anëmbanë bota me pervojë 10 vjeçare.
Çmimet i kemi më të lirat në tregun e zhvillimit të uebfaqeve, më e thjeshta informative për biznesin tuaj është 30 EURO për një vitë, e cila krijohet nga ne, ndërtohet me përmbajtje sipas kërkeses suaj, publikohet në domen sipas dëshires (www. pershembull. com) dhe përditësohet.

DETYRA E ALKOS: për vetëm 30€ për një vitë kontratë, ne ua menagjojmë uebfaqen në internet dhe aplikacionin tuaj për mobil ku çmimi përfshinë: krijimin, ndërtimin, publikimin dhe përditësimin e saj.

DETYRA E KLIENTIT: të na informon rreth materialit tuaj dhe qëllimit që keni, pastaj orientimet e duhura, këshillat dhe informatat rreth ngritjës së biznesit tuaj, do të jenë objektiv i ynë.

PËR CILAT LLOJE TË BIZNESËVE PUNONI: ne i punojmë të gjitha llojet e uebfaqëve dhe aplikacionëve, mjafton ta njohim dëshirën, kërkesën dhe qëllimin tuaj, pastaj ne e realizojmë atë.

JU LUTËM: vizitoni uebfaqën tonë zyrtare www.promovobiznesin.com për të u njoftuar me ofertat dhe mundësit që ua japim...

Çdo gjë punohet nga ekipi ynë me vullnet dhe deshirë të plotë andaj qellimi ynë është që ju të ndaheni të kënaqur nga puna jonë.

Ne gjithashtu dizajnojmë logo për firmë, lokale, reklama, meny, ftesa, broshura, kartivizita, revista...

Rrite biznesin tënd, mos e le anash për 30€.

Tel: viber: +383 49 59 30 64

=========F U N D I========

///////////////////////////////////////////////
Mos lexo ma posht vetem TAG ka. Acer Adcom Alcatel Apple Iphone Ajfon Archos Asus BlackBerry Blu Celkon Coolpad Fly Gionee HTC Huawei iBall iBerry Idea InFocus Intex Karbonn Lava LeEco Lenovo LG Office Pocket Maxx Mobile Meizu Micromax Microsoft Motorola MTS Nokia Obi Hp Oppo Panasonic Philips Samsung
ALKOS HOSTING SERVICE
+38349593064
Leaflet
Në fillim