30€ webfaqe+domain+aplikacion+mirëmbajtje 1 vitë

Njoftimi i kompanisë. Ofrohet punë nga: ALKOS Sot 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
Sektori : Teknologji informative
vizito për më shumë: http://www.promovobiznesin.com

30/EURO Çmimi përfshinë komplet krijimin dhe ndërtimin e webfaqës në menyrë profesionale, sipas zgjedhjës dhe dëshires suaj përfshirë tekst,foto,video,tabela,meny dhe çdo llojë përmbajtje tjetër, përditësim i të dhënave dhe mirëmbajtje për 1 VITË +APLIKACIONI.

Ajo që na bën të vazhdojmë punën tonë profesionale është siguria dhe garanca që e japim.
Në sherbim tuajin 24 orë, webfaqe me dizajne jashtëzakonisht të bukura dhe gjuhë kodike të pastër.
Mirëmbajtje dhe përditësim i të dhënva dhe informatave shpejtë dhe në kohë të saktë.
Kemi nderin për përfitimin tuaj t'i bashkangjisim faqës dhe reklama profitabile.

Domain sipas dëshires suaj(www. pershembull . com)

Këshilla dhe informata në çdo hap të zhvillimit të webfaqës.
Përveq webit ne ua menagjojmë edhe rrjetet sociale facebook dhe instagram.

Çdo gjë punohet nga ekipi ynë me vullnet dhe deshirë të plotë andaj qellimi ynë është që ju të ndaheni të kënaqur nga puna jonë.

Ne gjithashtu dizajnojmë logo për firmë, lokale, reklama, meny, ftesa, broshura, kartivizita, revista...

Rrite biznesin tënd, mos e le anash për 30€.

Tel: viber: +383 49 59 30 64

=========F U N D I========

///////////////////////////////////////////////
Mos lexo ma posht vetem TAG ka. Acer Adcom Alcatel Apple Iphone Ajfon Archos Asus BlackBerry Blu Celkon Coolpad Fly Gionee HTC Huawei iBall iBerry Idea InFocus Intex Karbonn Lava LeEco Lenovo LG Office Pocket Maxx Mobile Meizu Micromax Microsoft Motorola MTS Nokia Obi Hp Oppo Panasonic Philips Samsung Sony Swipe Vivo Vw Golf Mercedes Audi Bmw Opel Goma Guma 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 Lop Viq Kali Host Hosting Hosted S3 S4 S5 S6 S7 4S 5S 6S 7S 8 X PLUS MINI 320 220 1.9 TDI TURBO DIZEL DIZELL NAFT GAZ BENZIN PUN PUNE MJESHTER PUNTOR FASADER MOBILSHOP. WEB DEVELOPER DEVELOPMENT DIZAJNER DIZAJNUS WEBFAQE WEBSAJT UEBSA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim