Sherbej Design per Website Domain dhe Hosting

0 LEK

Kërkohet punë nga: Dodge 29 Pri 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Pershendetje, sherbimet qe mund te ofroj jane:
1-Design per website,logo etj...
2-Domain
3-Web Hosting

Cmime te arsyeshme dhe normalisht te justifikueshme me punen.
Cmimi per nje website te thjeshte fillestar minimal vazhdon nga 5Euro/Muaj dhe Design 200Euro.

Mund te me kontaktoni ne numrin e telefonit dhe ne emailin artur.tahiraj1@gmail.com
Leaflet
Në fillim