Ofrojme vend pune perkthyes te gjuhes italiane !

0 LEK

Shitet nga: Francesco Perotti 06 Sht 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Sektori
Të tjera
PRIMAITALIA , kompania 10 vjeçare qe operon ne tregun shqiptar ne fushen e perkthimit! Bashkepunojme me televizione, shtepi botuese dhe individe italiane qe jetojne ne Shqiperi.

100 VENDE TE REJA PUNE!
Ofrojme vende pune si perkthyes te gjuhes italiane.
Puna jone konsiston ne perkthimin e filmave, librave ose perkthyes personal te individeve italiane qe jetojne ne Shqiperi.

Kriteret qe duhet te plotesohen jane:
1.Njohja e mire e gjuhes italiane.
2.Kriteri i moshes 20 - 35 vjeç.
3.Prioritet kane meshkujt ne rastin e shoqerimit te personave.
Dergoni CV-ne tuaj ne adresen 'primaitalia@hotmail.com' .

Shenim : Per shkak te disa problemeve qe kemi patur kohet e fundit me persona jo serioze qe dergojne cv jo te sakta dhe manipulojne moshen , jeni te lutur te na dergoni nje foto te kartes tuaj te identitetin ose te pashaportes nga te dyja anet qe te verifikohet origjinaliteti i dokumentit dhe serioziteti juaj.
Vetem personat qe plotesojne kriteret e lartpermenduara do te meren parasysh.

Faleminderit!
Francesco Perotti
08456910911
Leaflet
Në fillim