Publikuar: Maj 16 2022 09:17

Kerkoj punetor per tabachino dhe parkim

Publikuar: Maj 16 09:17
Shikime: 13
Kerkoj shitese (femer) mosha 20-40 vjece per tabachino dhe parkimin.turni mund te negocjohet si paradite dhe mbasdite me kohe te plote ose 4 oraresh sipas mundesis!
Kontakt 0699407487
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione