Publikuar: Tet 15 2021 08:31

TIRANE,TRAJNIM PROFESIONAL NE BURIME NJEREZORE

Publikuar: Tet 15 08:31
Shikime: 2
BClever Agency ofron mundesine e trajnimit ne Menaxhimin e Burimeve Njerezore (HRM), per te gjithe ata te cilet duan te rriten dhe te zhvillohen profesionalisht.

- Kohezgjatja e trajnimit: 1 dite
- Zhvillohet me nje numer te vogel pjesmarresish
- Ne perfundim te trajnimit mundesohet pajisja me certifikate per cdo pjesmarres.*Trajnimet zhvillohen ne fundjave ne Tirane.

Zgjidhe ti ku deshiron ta ndjekesh!

Per te marre programin e trajnimit dhe/ose per tu regjistruar ne grupin e radhes dergo aplikimin tend ne: [email protected]
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione