TIRANE, KERKOHEN OPERATORE FOREX

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Ofrohet punë nga: Alpha Rekrutim 27 Jan 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Sektori
Të tjera
Agjencia Alpha per nje klientin e saj i cili operon ne tregun e Call Center, kerkon te punesoje OPERATORE FOREX ne gjuhen italiane dhe angleze.

KERKOHET:
-njohje shume e mire e gjuhes italiane/angleze
- njohuri te mira ne perdorimin e kompjuterit
- eksperienca e meparshme perben avantazh
- disponibilitet te menjehershem

OFROHET:
- pagese shume e kenaqshme
- bonuse nga me konkurueset ne treg
- kontrate e rregullt pune
- ambjent dinamik dhe komod pune


Apliko tani ne: hr.recruitments2020@outlook.com
Alpha Rekrutim
0676318339
Leaflet
Në fillim