RENOVATIO SHPK kerkon operator telefonike LUCE/GAS

0 LEK

Ofrohet punë nga: RENOVATIO SHPK 18 Pri 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Sektori
Të tjera
Renovatio shpk kerkon operator telefonike PART-TIME per fushatat LUCE/GAS.
Ofron kompensim dhe komisionet me te larta ne treg.

Kandidatet duhet:
-Te jene njohes te gjuhes italiane.
-Te kene eksperience dhe aftesi te larta komunikuese.
-Te kene aftesi per te punuar ne grup.

Orari i punes (part-time) nga ora 10:00 deri ne oren 21:00 te darkes.
Ju garantojme fleksibilitet ne orare dhe nje ambjent dinamik dhe pozitiv.

Per te kandiduar mund te dergoni cv
ne adresen e e-mailit : recruitment@renovatioshpk.com ose mund te kontaktoni ne numrin 0699398472.

Renovatio....il rinnovamento e'gia in atto !!!
RENOVATIO SHPK
0699398472


WhatsApp:
0699398472
Leaflet
Në fillim