Ofroj vend pune Retention Gjermanisht

500 EUR

Ofrohet punë nga: Vende Pune Tirane Sot 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Sektori
Të tjera
Kerkohen agjent retention dhe convertion ne gjuhen gjermane per fushaten Forex.

Pranohen vetem me eksperienca ne kete fushe.

Pagat me te mira ne treg.
Bonuse te larta ditore, javore dhe mujore.
Ambjent komod dhe miqesor.

Email: pr@hresource.org
Tel. 0695228633
Ju mirepresim!
Vende Pune Tirane
  Online
0695228633

WhatsApp:
0695228633
Leaflet
Në fillim