Ndihmese parukjere

0 LEK

Ofrohet punë nga: Jena Qato 14 Korr 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Sektori
Të tjera
Kerkoj te punesoj ndihmese parukrjer me eksperienc.Te dije te kryej manikyr , pedikyr, depilim dhe proceset e parukeris.Kushte dhe page e kenaqshme.
Jena Qato
0692198852
Leaflet
Në fillim