Publikuar: Mar 28 2022 01:06

Lektor/e Gjermanisht

Publikuar: Mar 28 01:06
Shikime: 158
Qendra e gjuheve te huaja "Zeit Multilingual Center" me vendendodhje ne Tirane per shkak te zgjerimit te aktivitetit te saj kerkon te punesoj me kohe te pjesshme mesuese te gjuhes gjermane.

Kritere te pergjithshme:
- Te kete eksperience ne mesimdhenie mbi tre vite ( te vertetuara nga sigurimet)
- Te kete perfunduar studimet e larta per gjermanisht
- E afte te punoj me nivele te ndryshme
- Te jete fleksibel me oraret dhe korrekte
- (Tranjim falas)
Ofrojme page te larte, sigurime shendetesore dhe shoqerore si dhe kushte shume te mira pune.
Ju lutemi te gjithe personave te interesuar te dergojne nje CV me foto ne adresen: info@zeit.al duke percaktuar pozicionin per te cilin aplikojne.
Vetem personat e perzgjedhur do te njoftohen per interviste.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione