Publikuar: Jan 15 2022 03:16

Kerkojme punonjese per Market Spar

Publikuar: Jan 15 03:16
Shikime: 24
Kerkojme punonjese per Market Spar.
Adresa Qyteti Studenti Rr. Budi, prane depos se ujit Tirane.
Pranohen studente me kohe te plote dhe te pjeshme.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione