Publikuar: Jan 14 2022 11:32

Kerkojme Operator

Publikuar: Jan 14 11:32
Shikime: 132
Gamezone-gamingarena kerkon:
Kerkojme operator per (salle lojrash) Playstation dhe PC.
Kerkohet puntor mbi 18 vjece, i pergjegjshem per punen dhe per detyrat e tij si operator te kerkuara nga ky vend pune.
Salla ndodhet ne Alidem dhe operon me 8 playstationa dhe 16 Gaming PC.
kundrejt 7 oreve ne dite
Vendodhja e dyqanit eshte:
Nderthurrja e rruges Petronini Luarasi me Dalip Zavalani (ne buze te rruges), prane njesise bashkiake Nr: 2. Pa ngjitur maloren e tregut elektrik ose me sakt perball NEPTUN-it
Dyqani Playzone-GAMINGARENA
na kontaktoni ne numrin e mesiperm.
Julutem kontaktoni ne 0695279466 :whast app ose cel (Klodi)
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione