Publikuar: Maj 24 2022 01:49

Kerkojme Lavazhier me Eksperience, Lavazh Elio, Fresk,Tirane

Publikuar: Maj 24 01:49
Shikime: 262
Lavazh Elio prane rruges se Thesarit Fresk Tirane, kerkon te punesoje LAVAZHIER ME EKSPERIENCE ( Larje makine, tapicerie dhe tapete)
Paga shume e mire si dhe siguracione te paguara.
Kontakto ne 0696221279
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione