Publikuar: Qer 16 2022 06:54

KERKOHET KONSULENTE(F) IMOBILIARE(PART TIME OSE FULL TIME)

Publikuar: Qer 16 06:54
Shikime: 452
MASON Investment Group kërkon konsulente imobiliare(femër) për bashkpunim!
-Të jetë ambicioze dhe me aftësi të mira komunikimi
-Mundësi karriere në fushën imobiliare
-Mundësi për tu bërë aksionere në biznes me zero lekë investim(vetëm me ide dhe përkushtim në punë)
-Eksperienca përbën avantazh,por nuk është e domosdoshme.
-Gjuhët e huaja përbëjnë avantazh.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione