ITALISHT/ Mundesi Punesimi

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Ofrohet punë nga: WeWeb 11 Sht 10:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Sektori
Të tjera
Weweb kerkon te punesoje persona qe zoterojne gjuhen Italiane.

Kandidatet duhet:

Te zoterojne gjuhen Italiane ne nje nivel B1/B2
Te jene 18-30 vjec
Te jene me ose pa eksperience
Te kene aftesi komunikusese dhe manaxheriale.


Pagesa: Page Baze + Bonuse. Ofrojme shperblime te larta mbi nivelin e tregut.

Per me shume informacione na kontaktoni:

Email: info@we-web.al
Cel: 0697021201
WeWeb
Weweb është partneri i duhur për ju. Ne ju ndihmojmë të identifikoni problemet tuaja dhe ndërmarrim hapat e nevojshëm për zgjidhjen e tyre. Gjithashtu ndjekim performancën në mënyrë konstante për të siguruar mbarëvajtjen e procesit. Weweb e konsideron punën në grup si metodën thelbësore për rritjen në karrierë. Përkushtimi dhe vendosshmëria për rezultate të larta na bën konkurues dhe koherent në treg. Nëse zotëroni një nga gjuhët Italisht, Anglisht, Frengjisht ose Gjermanisht, Weweb ju mundëson të bëheni pjesë e një ambjenti bashkëpunues dhe dinamik. Bashkëpunoni me ne dhe merrni hapat tuaj drejt suksesit. Na vizitoni ne faqen tone te webit: https://we-web.al/ Per me shume informacione na telefononi ne nr tone te tel: 069 707 5027 Na gjeni edhe ne GOOGLE dhe PINTEREST! Na ndiqni ne faqen tone te instagramit weweb.al!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Perlat Rexhepi Tregoje në hartë
+355697075027
Leaflet
WeWeb
Konsulent Anglisht 0 LEK
Search for: Junior Project Manager 0 LEK
Chef de projet junior 0 LEK
Cerca: Junior Project Manager 0 LEK
Në fillim