DURRES, TRAJNIM PROFESIONAL NE BURIME NJEREZORE

Njoftimi i kompanisë Ofrohet punë nga: Punesim&Rekrutim 04 Dhj 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Sektori
Të tjera
Punesim&Rekrutim per nje klientin e saj ofron mundesine e trajnimeve te karrieres ne fushen e Human Resources (burime njerezore).

Kohezgjatja e trajnimit: 2 jave

Klasat e trajnimeve organizohen me nje nr te ulet pjesmarresish, kjo per te mundesuar efektivitetin dhe cilesine sa me te larte te trajnimit.

Kane nisur regjistrimet!

Per tu bere pjese na dergoni nje email ne adresen tone: rekrutimp@gmail.com ose na telefononi ne nr: 0676318339
Punesim&Rekrutim
0676318339
Leaflet
Në fillim